Aktuality

19.1.2020
Přepravky pro psa oceníte na nejedné své cestě

Kvalitní, voděodolné, a především robustní přeprav...

více
22.4.2019
Kočičí stromy mé kočky zbožňují

Jsem skutečnou milovnicí kočiček. A když jsem si p...

více
5.2.2019
Škrabadla a odpočívadla pro kočky

Máte doma kočičku, kterou nadevše milujete a chcet...

více

Kočičí strom pro vaše neposedné mazlíčky

Kočičí strom, mnohdy nazývaný také jako kočičí šplhadlo či odpočívadlo, plní v domě, ve kterém žijí kromě lidí i mazlíčci v podobě koček, neuvěřitelně přínosnou funkci. Váš neposedný mazlíček totiž nebude mít chuť ani náladu ničit váš majetek, respektive pohovku, stoly, židle nebo dokonce koberce. A že takovýchto nemilých nehod dokáže váš čtyřnohý mazlíček natropit, že? Nyní tomu ovšem bude konec. Na své nové hračce si totiž bude moci nejen hrát a dovádět, ale také si zde bude moci obrousit své drápky a každý večer třeba i složit svou hlavu.

Kočičí strom jako záruka toho, že váš mazlíček nepřibere na váze

Obezita u koček je rovněž velmi častá a to především z toho důvodu, že jim jejich páníčci často chtějí pouze dopřát dobrého jídla a netuší, že kočce vlastně tímto způsobem do značné míry ubližují. Pokud si ale pořídíte kočičí strom, budete až překvapeni, jak aktivní vaše kočka bude. Šplhání, lezení, padání, to vše k pravým kočičím hrátkám prostě patří. Díky tomu tak nebude váš mazlíček zakrnělý a nepohyblivý. Zachová si totiž svou mrštnost a kila navíc rozhodně nepůjdou znát. Udržovat zvíře ve formě je totiž základem správného chovu těchto domácích mazlíčků.

Dopřejte kočičce soukromí

Vsaďte se, o co chcete, že v případě, kdy svému mazlíčkovi pořídíte kočičí strom, bude na něm zákonitě i spát. Vaše kočka potřebuje soukromí stejně tak, jako my lidé. Dopřejte jí ho v podobě místa, kam každý večer bude moci beztrestně složit svou hlavu a odpočinout si od hrátek, které se staly náplní jejího dne. Pokud svému mazlíčkovi navíc pořídíte celosisalový kočičí strom či ten, který je kombinací sisalu a plyše, nebudete se stačit divit, jak spokojeně si bude večer, co večer ve svém domečku na samé špici kočičího stromu vrnět. Kromě jiného šplhadlo v interiéru vypadá více než luxusně a tak obavy z toho, že se vám nebude hodit do bytu, rozhodně nejsou na místě.

 

 


Tato stránka používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam soubory cookie. Jejím používáním s tímto vyjadřujete souhlas.