Aktuality

19.6.2021
Lezení pro kočky

Lezení pro kočky představuje nejen zábavu a dostat...

více
13.6.2021
Krásně provedená škrabadla si zamilujete

Škrábadlo pro kočky, které je vyrobeno v celo...

více
13.6.2021
Škrábadlo pro kočky je pro vašeho mazlíčka zdravé

Škrábadlo pro kočky je nejen skvělým doplňkem do v...

více

Kočičí strom pro vaše neposedné mazlíčky

Kočičí strom, mnohdy nazývaný také jako kočičí šplhadlo či odpočívadlo, plní v domě, ve kterém žijí kromě lidí i mazlíčci v podobě koček, neuvěřitelně přínosnou funkci. Váš neposedný mazlíček totiž nebude mít chuť ani náladu ničit váš majetek, respektive pohovku, stoly, židle nebo dokonce koberce. A že takovýchto nemilých nehod dokáže váš čtyřnohý mazlíček natropit, že? Nyní tomu ovšem bude konec. Na své nové hračce si totiž bude moci nejen hrát a dovádět, ale také si zde bude moci obrousit své drápky a každý večer třeba i složit svou hlavu.

Kočičí strom jako záruka toho, že váš mazlíček nepřibere na váze

Obezita u koček je rovněž velmi častá a to především z toho důvodu, že jim jejich páníčci často chtějí pouze dopřát dobrého jídla a netuší, že kočce vlastně tímto způsobem do značné míry ubližují. Pokud si ale pořídíte kočičí strom, budete až překvapeni, jak aktivní vaše kočka bude. Šplhání, lezení, padání, to vše k pravým kočičím hrátkám prostě patří. Díky tomu tak nebude váš mazlíček zakrnělý a nepohyblivý. Zachová si totiž svou mrštnost a kila navíc rozhodně nepůjdou znát. Udržovat zvíře ve formě je totiž základem správného chovu těchto domácích mazlíčků.

Dopřejte kočičce soukromí

Vsaďte se, o co chcete, že v případě, kdy svému mazlíčkovi pořídíte kočičí strom, bude na něm zákonitě i spát. Vaše kočka potřebuje soukromí stejně tak, jako my lidé. Dopřejte jí ho v podobě místa, kam každý večer bude moci beztrestně složit svou hlavu a odpočinout si od hrátek, které se staly náplní jejího dne. Pokud svému mazlíčkovi navíc pořídíte celosisalový kočičí strom či ten, který je kombinací sisalu a plyše, nebudete se stačit divit, jak spokojeně si bude večer, co večer ve svém domečku na samé špici kočičího stromu vrnět. Kromě jiného šplhadlo v interiéru vypadá více než luxusně a tak obavy z toho, že se vám nebude hodit do bytu, rozhodně nejsou na místě.