Aktuality

19.6.2021
Lezení pro kočky

Lezení pro kočky představuje nejen zábavu a dostat...

více
13.6.2021
Krásně provedená škrabadla si zamilujete

Škrábadlo pro kočky, které je vyrobeno v celo...

více
13.6.2021
Škrábadlo pro kočky je pro vašeho mazlíčka zdravé

Škrábadlo pro kočky je nejen skvělým doplňkem do v...

více

Lezení pro kočky

Lezení pro kočky představuje nejen zábavu a dostatek pohybu, nýbrž také zdravotní benefity ve formě stále obroušených drápků či udržení si štíhlé linie. Kočky navíc jakékoliv lezení, skákání a hopsání na škrabadlech pro kočky naprosto milují. Proto je vhodné jim tento požitek dopřát a pak se pouze už jen kochat pohledem na spokojenou a příjemně unavenou kočičku, která si na škrabadle může rovnou ve svém příbytku dát malého odpoledního šlofíka. 

Lezení pro kočky, které milují pohyb

Lezení pro kočky, které milují pohyb, představuje jakousi celodenní náplň. Kočičky mohou dovádět, hrát si s hračkami na škrabadle anebo jen příjemně odpočívat na odpočívadle, ze kterého krásně uvidí vše, co se kolem nich děje, což kočičky samozřejmě zbožňují. Pořiďte tak své milované kočičce škrabadlo, které si zamiluje na první pohled. Kočičí stromy či odpočívadla je možné sehnat v několika různých barvách i provedeních. Díky tomu můžete škrabadlo sladit s vybavením ve vašem domě či si vybrat takové, které do vašeho interiéru bude naprosto skvěle pasovat po všech stránkách. Kočička si poté své vysněné škrabadlo pachově označí či poškrábe a tím pádem je jasné, že je jen její. 

Kočičky se udrží v kondici

Stejně tak, jako je pohyb důležitý pro lidi, je také důležitý pro zvířata, kočky nevyjímaje. Každá kočička může úspěšně bojovat proti obezitě právě pravidelným pohybem. Lezení pro kočky je totiž tím nejlepším zdrojem veškeré denní aktivity, kterou vaše kočička potřebuje. Pokud tedy chcete předejít celé řadě zdravotních problémů, které postihují kočky trpící obezitou, je tento „módní“ doplněk tou správnou volbou. Kočičí škrabadlo si jistě zamiluje nejen vaše kočička, nýbrž také vy samotní. Díky němu zažijete dny nabité dováděním, hraním a nikdy nekončím maratonem vaší kočičky, na který se nebudete moci vynadívat.

 

 


Tato stránka používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam soubory cookie. Jejím používáním s tímto vyjadřujete souhlas.