Ohrádky pro štěňata si zamilujete

Chcete svým čtyřnohým miláčkům zajistit pocit bezpečí a také je ochránit před riziky, které na ně čekají venčí? V tom případě si pořiďte vyšperkované ohrádky pro štěňata, která jim kýžené bezpečí a pocit absolutní jistoty rozhodně zajistí. Kýžený klid navíc získáte i vy, jelikož nebudete muset neposedné broučky neustále sledovat a obávat se o jejich zdraví. Kromě jiného jim daný prostor nabídne spoustu místa k hraní i odpočinku a to vše v absolutním pohodlí, které jim dopřeje snadno omyvatelná podlážka, která se nachází vně. Pokud prostor vyplníte hračkami, dekami a miskou dobrot, vězte, že vám vaši čtyřnozí přátelé rozhodně poděkují.

 

Použití nalezne jak v exteriéru, tak i v interiéru

Tato bez výhrad multifunkční ohrádka pro štěňata nebo rovněž i ohrádka pro koťátka vás jistě překvapí svým pestrým použitím. Lze totiž použít jak ve vašem bytě, tedy v interiéru, tak i třeba na zahradě či při venkovním kempování, na které si rovněž vašeho pejska budete moci vzít a bez větších starostí ho po roztodivných hrátkách mít kam uložit do bezpečí. Díky této variabilitě si tato dalo by se říci vychytávka, drží své místo na pomyslné špičce chovatelských potřeb pro ty nejmenší pejsky, ale i jiné druhy zvířat sloužit totiž může i jako ohrádka pro králíky či také bezpečná ohrádka pro morčata.

 

Dostatek místa i úložného prostoru

Dané ohrádky pro štěňata kromě dostatečného prostoru na hraní i odpočinek, nabízejí i nespočet míst, které představují úložný prostor, kam můžete bez větších problémů uložit buď pamlsky či jiné doplňky, které budete chtít mít, třeba při vašem kempování hned po ruce. Kromě jiného mají rovněž i dva vchody, které jsou na zip a také boční sítě, které pejskům dopřávají potřebnou cirkulaci vzduchu. Systém zvaný „pop up“ vám zase zajistí skvělou a rychlo možnost rozložení i složení. Součástí každé dodávky je rovněž i praktická taška, umožňující přepravu kamkoliv a kolíky, které jsou potřeba k upevnění dané ohrádky k zemi. Chraňte tak své mazlíčky v době, kdy jsou nejvíce zranitelní dostatečně dobře, díky tomu zajistíte klidné spaní nejen sobě, ale i jim samotným.