Aktuality

5.2.2019
Škrabadla a odpočívadla pro kočky

Máte doma kočičku, kterou nadevše milujete a chcet...

více
19.7.2018
Kočičí strom pro vaše neposedné mazlíčky

Kočičí strom, mnohdy nazývaný také jako kočičí špl...

více
13.5.2018
Transportní box pro psa se vždy hodí

Potřebujete rychle přepravit svého čtyřnohého mazl...

více

Škrabadla a odpočívadla pro kočky

Máte doma kočičku, kterou nadevše milujete a chcete ji dopřát v jejím vesměs krátkém životě vše, po čem jenom touží? V tom případě bude třeba kočičce pořídit alespoň dvě krásná škrabadla a odpočívadla pro kočky, které si váš domácí mazlíček rázem zamiluje. Ptáte se, proč se vám tato investice vyplatí? Odpověď je jednoduchá, vaše kočka je stále predátor, který je zvyklý vyrůstat v přírodě i přesto, že jsou v dnešní době kočky velmi domestikované a tudíž stejně tak, jako v přírodě je třeba, aby vaše kočka měla prostor pro pachovou stopu a také pro své hrátky a ničím nerušený odpočinek. A přesně pro tyto účely jsou tu naše multifunkční škrabadla.

Škrabadla a odpočívadla pro kočky se u vás doma neztratí

Multifunkční škrabadla a odpočívadla pro kočky se u vás doma jistě neztratí. Své uplatnění si totiž naleznou i v domácnostech, kterou obývají línější kočičky, které aktivitami příliš neoplývají. Radost ale zejména udělají těm, které si rády hrají a také velmi rády koušou váš koberec, pohovku či stůl v obývacím pokoji. Již se tedy po zakoupení škrabadla nebudete muset obávat o vybavení svého bytu. Kočička si totiž své roupy bude kompenzovat někde úplně jinde.

Zdraví vaší kočičky na prvním místě

Pokud máte doma kočičku lenocha, nezoufejte! Škrabadla a odpočívadla pro kočky jsou určena každé kočičce a kocourkovi. Kromě jiného zaděláte vašemu kočičímu příteli na pevné zdraví, jelikož díky tomu že bude mrštně pobíhat po škrabadle a zvídavě ho prolézat, bude mít zdravou kondici a nebude mít sklon k přibírání na váze. Pokud již doma kočičku, která problémy s váhou máte, škrabadlem přispějete k tomu, aby boj s nadváhou jednou provždy vyhrála. Kočička tak bude po celou dobu svého života mrštná, aktivní a především bude mít své oblíbené místečko, na kterém bude mít klid a bude na něm moci příjemně odpočívat a relaxovat.

 

 


Tato stránka používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam soubory cookie. Jejím používáním s tímto vyjadřujete souhlas.