Škrabadla a odpočívadla pro kočky

Máte doma kočičku, kterou nadevše milujete a chcete ji dopřát v jejím vesměs krátkém životě vše, po čem jenom touží? V tom případě bude třeba kočičce pořídit alespoň dvě krásná škrabadla a odpočívadla pro kočky, které si váš domácí mazlíček rázem zamiluje. Ptáte se, proč se vám tato investice vyplatí? Odpověď je jednoduchá, vaše kočka je stále predátor, který je zvyklý vyrůstat v přírodě i přesto, že jsou v dnešní době kočky velmi domestikované a tudíž stejně tak, jako v přírodě je třeba, aby vaše kočka měla prostor pro pachovou stopu a také pro své hrátky a ničím nerušený odpočinek. A přesně pro tyto účely jsou tu naše multifunkční škrabadla.

Škrabadla a odpočívadla pro kočky se u vás doma neztratí

Multifunkční škrabadla a odpočívadla pro kočky se u vás doma jistě neztratí. Své uplatnění si totiž naleznou i v domácnostech, kterou obývají línější kočičky, které aktivitami příliš neoplývají. Radost ale zejména udělají těm, které si rády hrají a také velmi rády koušou váš koberec, pohovku či stůl v obývacím pokoji. Již se tedy po zakoupení škrabadla nebudete muset obávat o vybavení svého bytu. Kočička si totiž své roupy bude kompenzovat někde úplně jinde.

Zdraví vaší kočičky na prvním místě

Pokud máte doma kočičku lenocha, nezoufejte! Škrabadla a odpočívadla pro kočky jsou určena každé kočičce a kocourkovi. Kromě jiného zaděláte vašemu kočičímu příteli na pevné zdraví, jelikož díky tomu že bude mrštně pobíhat po škrabadle a zvídavě ho prolézat, bude mít zdravou kondici a nebude mít sklon k přibírání na váze. Pokud již doma kočičku, která problémy s váhou máte, škrabadlem přispějete k tomu, aby boj s nadváhou jednou provždy vyhrála. Kočička tak bude po celou dobu svého života mrštná, aktivní a především bude mít své oblíbené místečko, na kterém bude mít klid a bude na něm moci příjemně odpočívat a relaxovat.