Škrabadla pro kočky, které jsou zvídavé

Je vaše kočička či kocour dalším členem vaší rodiny? Je váš domácí mazlíček zvídavý a nic mu nemůže uniknout? V tom případě je ten správný čas na pořízení škrabadla pro kočky, které si váš čtyřnohý uličník rázem zamiluje. Jeho důvtip tkví v tom, že je velmi praktické, dá se využít jako domeček ke spaní či jako zábavná prolézačka a co víc, jeho hlavním úkolem je postarat se o drápky vašeho všetečného člena rodiny. Jak jinak vaší kočičce můžete vynahradit přírodní podmínky kmenů, které se o kočičí drápky starají ve volné přírodě, než právě tímto praktickým skvostem, který nikterak nebude hyzdit ani váš interiér.

Přestaňte se bát o svou pohovku či koberec

Vracíte se den, co den do svého domu s očekáváním, že bude některá část vašeho domácího nábytku poničena řáděním znuděného kocoura či kočky? Předejděte těmto náletům vašich miláčků jednou provždy a vracejte se domů s pocitem, že váš mazlíček prožil úžasný den, plný spletitých her na svém novém škrabadle, které mu vynahradilo vaší pohovku či koberec. Škrabadla pro kočky se doporučují rovněž kupovat rovnou se samotným zvířecím společníkem, ovšem pokud již doma mazlíčka máte, je ten nejvyšší čas na jeho pořízení právě nyní. Mnoho lidí neví, že kočka neničí váš nábytek jen proto, že se celý den nudila, jelikož neměla dostatek hraček k radovánkám, nýbrž proto, že v bytě nenalezla vhodné místo k obroušení svých drápků. V první řadě se tak můžete zlobit jen a jen na sebe samotné.

 Místo, kde může kočka složit svou hlavu

Nespornou výhodou těchto herních společníků je, že plní ve své podstatě hned několik funkcí najednou. V první řadě pomohou kočce s přerůstajícími drápky, upoutají její smysly, které by jinak přilákala vaše pohovka či koberec a rovněž i poskytnou mazlíčkovi příjemné útočiště, kde se bude moci uložit ke spánku a nebýt nikým a ničím rušena. Kočka je zvídavý tvor, který během dne jen tak neposedí, ovšem odpočinek, který si poté dopřeje, musí stát za to. Tudíž s koupí tohoto dalo by se říci, designového společníka pro vaši kočku, jistě dlouho neotálejte.