Upozornění pro zákazníky: Od 22.12.2018 do 2.1.2019 máme firemní dovolenou. Objednávky učiněné v tomto termínu budou vyřízeny po skončení dovolené.

Aktuality

19.7.2018
Kočičí strom pro vaše neposedné mazlíčky

Kočičí strom, mnohdy nazývaný také jako kočičí špl...

více
13.5.2018
Transportní box pro psa se vždy hodí

Potřebujete rychle přepravit svého čtyřnohého mazl...

více
18.3.2018
Škrabací strom kočku zabaví, a ještě jí zdravotně pomáhá

Majitelé kočičího plemene dobře vědí o schopnosti ...

více

Škrabadla pro větší a těžší kočky

 

Škrabadla pro kočky je možné sehnat hned v několika verzích. Pokud máte doma malou kočičí společnici, která je menší, jistě vám postačí klasické malé prostorné škrabadlo, na kterém bude vaše kočka trávit veškerý svůj volný čas. Pokud ovšem patříte mezi majitele větších a těžších koček, musíte si pořídit takzvané XXL škrabadlo, které je v našem případě vyrobeno z kvalitního antracitu a disponuje sisalovými kmeny. Masivní způsob stavby tohoto škrabadla, poskytne vaší urostlé kočičce dostatečný prostor i komfort pro relaxaci a péči o drápky. Škrabadlo pro kočky má hned několik pater, to pro vašeho mazlíčka znamená hodiny strávené hraním a poznáváním nového prostředí. Na škrabadle je také malý domeček, který poskytne kočce velmi klidné prostředí na spaní. Několik odpočinkových vyhlídkových ploch, velký provaz a myška na hraní, tvoří součást těchto našich báječných XXL škrabadel, která bude vaše kočka jednoznačně milovat.

 

 


Tato stránka používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam soubory cookie. Jejím používáním s tímto vyjadřujete souhlas.