Aktuality

19.6.2021
Lezení pro kočky

Lezení pro kočky představuje nejen zábavu a dostat...

více
13.6.2021
Krásně provedená škrabadla si zamilujete

Škrábadlo pro kočky, které je vyrobeno v celo...

více
13.6.2021
Škrábadlo pro kočky je pro vašeho mazlíčka zdravé

Škrábadlo pro kočky je nejen skvělým doplňkem do v...

více

Transportní box pro psa se vždy hodí

Potřebujete rychle přepravit svého čtyřnohého mazlíčka třeba na povinné očkování k veterináři či na nezbytné vyšetření jeho zdravotního stavu? Máte v plánu cestu se svým zvířecím přítelem, která nebude vůbec krátká a potřebujete nějakým způsobem svého psa či kočku přepravit tak, aby to bylo, co možná nejméně stresující pro vás i pro samotné zvíře? V tom případě je transportní box pro psa tou správnou volbu. Do několika málo vteřin ho svépomocí sestavíte, dá se složit stejně tak, jako skládací taška a je velmi ideální zejména pro jakoukoliv přepravu z bodu A do bodu B. Jeho využití je takřka neomezené, tudíž není na co čekat.

 

Transportní box pro psa je voděodolný a robustní

Nemusíte se v žádném případě obávat toho, že se vám váš transportní box na psa zničí hned po prvním použití. Je jasné, že pokud se jedná o transportní přepravní box pro zvíře, musí rovněž něco vydržet. Tudíž je jak voděodolný, tak i robustní a má zesílené rohy. Je zabezpečen samozřejmě i proti výběhu zvířete z boxu a také má zesílené dno, které si nechá dosti líbit. Obousměrné zipy boxu jsou rovněž extra zesílené a díky tomu odolné proti protrhnutí či prokousnutí. Zesílená síť, která box lemuje, k tomu všem propouští čistý vzduch směrem k vašemu miláčkovi a umožňuje mu díky tomu mít absolutní přehled o tom, co se právě děje. Pes je tak absolutně chráněn proti stresu z neznámého prostředí.

 

Vyberte si hned z několika velikostí

Je samozřejmé, že každé plemeno je jinak velké. Tudíž existují i variabilní rozměry transportního boxu pro psa. Vybrat si tak můžete od toho nejmenšího, až po ten největší. Box je navíc zcela omyvatelný a disponuje i dvěma přidělenými kapsami, které vám umožní přibalit na cestu svého příteli pár milovaných laskomin. Box se navíc skvěle přenáší a je velmi praktický na uskladnění a to kdekoliv.