Aktuality

19.1.2020
Přepravky pro psa oceníte na nejedné své cestě

Kvalitní, voděodolné, a především robustní přeprav...

více
22.4.2019
Kočičí stromy mé kočky zbožňují

Jsem skutečnou milovnicí kočiček. A když jsem si p...

více
5.2.2019
Škrabadla a odpočívadla pro kočky

Máte doma kočičku, kterou nadevše milujete a chcet...

více

Transportní box pro psa se vždy hodí

Potřebujete rychle přepravit svého čtyřnohého mazlíčka třeba na povinné očkování k veterináři či na nezbytné vyšetření jeho zdravotního stavu? Máte v plánu cestu se svým zvířecím přítelem, která nebude vůbec krátká a potřebujete nějakým způsobem svého psa či kočku přepravit tak, aby to bylo, co možná nejméně stresující pro vás i pro samotné zvíře? V tom případě je transportní box pro psa tou správnou volbu. Do několika málo vteřin ho svépomocí sestavíte, dá se složit stejně tak, jako skládací taška a je velmi ideální zejména pro jakoukoliv přepravu z bodu A do bodu B. Jeho využití je takřka neomezené, tudíž není na co čekat.


Transportní box pro psa je voděodolný a robustní

 

Nemusíte se v žádném případě obávat toho, že se vám váš transportní box na psa zničí hned po prvním použití. Je jasné, že pokud se jedná o transportní přepravní box pro zvíře, musí rovněž něco vydržet. Tudíž je jak voděodolný, tak i robustní a má zesílené rohy. Je zabezpečen samozřejmě i proti výběhu zvířete z boxu a také má zesílené dno, které si nechá dosti líbit. Obousměrné zipy boxu jsou rovněž extra zesílené a díky tomu odolné proti protrhnutí či prokousnutí. Zesílená síť, která box lemuje, k tomu všem propouští čistý vzduch směrem k vašemu miláčkovi a umožňuje mu díky tomu mít absolutní přehled o tom, co se právě děje. Pes je tak absolutně chráněn proti stresu z neznámého prostředí.


Vyberte si hned z několika velikostí

Je samozřejmé, že každé plemeno je jinak velké. Tudíž existují i variabilní rozměry transportního boxu pro psa. Vybrat si tak můžete od toho nejmenšího, až po ten největší. Box je navíc zcela omyvatelný a disponuje i dvěma přidělenými kapsami, které vám umožní přibalit na cestu svého příteli pár milovaných laskomin. Box se navíc skvěle přenáší a je velmi praktický na uskladnění a to kdekoliv.

 

 


Tato stránka používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam soubory cookie. Jejím používáním s tímto vyjadřujete souhlas.