Venkovní kočičí škrabadlo pro zvídavé mourky

Je pro vás vaše kočička vším, ovšem pokud se nenacházíte doma a počasí to dovolí, necháte svého čtyřnohého parťáka raději dovádět na své zahradě? Pokud ano, jistě se vám bude zamlouvat venkovní kočičí škrabadlo, které je do těchto podmínek jako dělané. Váš miláček se vydovádí na čerstvém vzduchu a ještě přitom ošetří své drápky a vyhraje si na vyhlídkové věži, která je nezbytností a patří k této důmyslné věcičce stejně tak, jako domeček pro odpočinek či bambulka na hraní. Pokud se obáváte toho, že se na vaši zahradu či dvorek nebude daná proprieta hodit, nejsou obavy na místě. Tento dokonalý designový kousek se totiž hodí naprosto kamkoliv.

 

Masivní zpracování a pevná konstrukce

Přesně tyto dvě věci tvoří základ pro venkovní kočičí škrabadlo, které je masivní a odolá větru i dešti. Stavební způsob, který je při zhotovování použit nabízí skvělý základ i pro to nejšílenější dovádění vašich kočičích mazlíčků vůbec. Navíc se v teplých měsících mohou pohodlně vyhřívat na jednotlivých patrech a poté se beztrestně schovat do domečku, ve kterém naleznou své útočiště pro kvalitní a ničím nerušený spánek a uspokojivé předení.

 

Jedno venku a jedno doma

Pokud je vám venkovní kočičí škrabadlo blízké a uvažujete o tom, že ho koupíte namísto toho, které byste umístili do svého bytu, není to dobré řešení. Jistě se svojí čtyřnohou partnerkou či partnerem budete chtít prožívat i milé chvíle ve svém bytě a tam rovněž musí mít mourek pro své drápky místo, kde o něj bude s péčí postaráno. Velmi často se tak doporučuje nákup této bohulibé vychytávky neoddalovat a třeba produkt koupit již se samotným mazlíčkem, díky čemuž se vyhnete nepříjemným škodám na majetku, v podobě poškrábané pohovky, zničených záclon či zničeného oblíbeného koberce ve vašem obývacím pokoji.